• Wpisów:336
  • Średnio co: 8 dni
  • Ostatni wpis:5 lata temu, 15:22
  • Licznik odwiedzin:65 082 / 2792 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (31) ›
 

 
Jeżeli nie wejdzcie sobie na koniec moich wpisów i przeczytajcie. ; )

No więc tak : Teraz jest tak, że ja mam chłopaka a on jest sam. Czasami na mnie spojrzy lub coś powie, ale to się zdarza bardzo rzadko. W sumie dobrze bo nie przypomina mi sie to wszystko..
Czy zapomniałam o nim ? hmm tu by się trzeba było poważnie zastanowić. W sumie gdy widzę go już mi nie bije szybciej serce, ani nie mam motylków w brzuchu .. Ale w pamięci dalej jest . Czasami sobie przypominam to wszystko i brakuje mi tego. No ale ile w końcu można to ciągnąć? Jak na razie jestem szczęśliwa tzn. nie do końca bo nie jest tak jak bym chciała, żeby było. Bardzo często jestem smutna pomimo tego,że jestem zakochana z wzajemnością. Dlaczego tak jest ? Nie wiem. Może to przez to,że po prostu brakuje mi czegoś .. lub kogoś .? nie nie to nie może być to. W sumie to ja już sama nie wiem jak jest dokładnie. Moje uczucia są mieszane . Mam nadzieję, że z czasem się to ułoży. Że o K. zapomnę już całkiem w końcu za 5 miesięcy idziemy do innej szkoły więc wspomnienia powinny się ulotnić ...
  • awatar Pamięć zostaje,dobrze to wiem..: powodzenia ; ))
  • awatar ♥ demo me ♥: ciężko.. zapraszam :)
  • awatar Madziutek29: omg... czytajac to czulam sie conajmniej dziwnie bo tak jakbym to ja pisala tylko zamiast K byloby S... : O Wiem dokladnie co czujesz. wszystko mam tak samo. powiem Ci, ze ... tak mniej wiecej rok. tyle trzeba Ci bedzie by upewnic sie co do tego, ze jest Ci dobrze z ty obecnym. potem nie bedzie motylkow w brzuchu. ale zawsze bd sie cieszyc na jego widok. mimo wszystko. ehh.... jak ja to dobrze znam...
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
- może podzielisz się ze mną Twoim szczęściem?
- jak mogę podzielić się Tobą z Tobą?


Nieraz mam zły humor, nieraz nawet nie wiem dlaczego, ale mam takie prawo, każdy z nas ma, w końcu każdemu może się czasami nie układać.
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (35) ›
 

 
Prawda jest taka ze nigdy nie zapomnimy o ukochanej osobie nawet jeśli bardzo nas zraniła.
- przepraszam .. za to, że cię kocham.
- kochaj .
- a ty mnie jeszcze kochasz?
- tak i nie. bardzo i wogóle. teraz i jutro.
 

 
Kiedy byłam mała moja mama mówiła mi, że nie raz wpakuję się w kłopoty z powodu mężczyzn, że nie raz będą zostawiali kwiaty pod moimi drzwiami.
Szczęście zależy od nas samych.
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (12) ›
 

 
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›